Членови кои ги следи RoOoZee

 1. bubuu

  Истакнат член
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  116
 2. Emilija

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  156
 3. Jasminka660

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 4. Lux

  Форумски идол, Женски, од Секаде по малку.
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.346
  Поени од трофеи:
  416
 5. Mimi

  Истакнат член, од Скопје
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  131