Членови кои ја/го следат rosalka

 1. Katerinceee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Поени од трофеи:
  296
 2. strawberry.37

  Активен член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31