Rose.the.one
Последна активност:
25 февруари 2012
Се зачлени на:
9 март 2011
Пораки:
7
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
64

Rose.the.one

Истакнат член

Последна посета на Rose.the.one:
25 февруари 2012