1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
Rosie.Alice
Последна активност:
21 август 2014
Се зачлени на:
13 јуни 2013
Пораки:
55
Допаѓања:
81
Поени од трофеи:
51

Следбеници 2

Rosie.Alice

Истакнат член, од Кај Xepp дома, јас сум, Xepp :)

Последна посета на Rosie.Alice:
21 август 2014