Rosy
Последна активност:
6 јули 2011
Се зачлени на:
18 февруари 2010
Пораки:
23
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
106

Ги следи 1

Следбеници 2

Rosy

Истакнат член

Последна посета на Rosy:
6 јули 2011