Roxanne
Последна активност:
6 февруари 2014
Се зачлени на:
26 март 2012
Пораки:
154
Допаѓања:
119
Поени од трофеи:
126

Ги следи 3

Локација:
Во мој свет.
Професија:
Писател, ученик, филозоф....

Roxanne

Истакнат член, од Во мој свет.

Последна посета на Roxanne:
6 февруари 2014