Royal
Последна активност:
26 октомври 2014
Се зачлени на:
17 септември 2011
Пораки:
37
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
76

Ги следи 1

Royal

Истакнат член

Последна посета на Royal:
26 октомври 2014