Rusi
Последна активност:
12 ноември 2016
Се зачлени на:
4 октомври 2013
Пораки:
374
Допаѓања:
323
Поени од трофеи:
156

Следбеници 3

Пол:
Женски

Rusi

Истакнат член, Женски

Последна посета на Rusi:
12 ноември 2016