s.a.-95
Последна активност:
22 април 2017
Се зачлени на:
2 јули 2013
Пораки:
74
Допаѓања:
34
Поени од трофеи:
96
Пол:
Женски
Локација:
Скопје

s.a.-95

Истакнат член, Женски, од Скопје

Последна посета на s.a.-95:
22 април 2017