1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
s.a.n.y.a
Се зачлени на:
22 август 2011
Пораки:
64
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
76