sa4y
Последна активност:
29 јули 2012
Се зачлени на:
9 јули 2010
Пораки:
59
Допаѓања:
23
Поени од трофеи:
116

Следбеници 2

Локација:
Во Барселона<3 !

sa4y

Истакнат член, од Во Барселона<3 !

Последна посета на sa4y:
29 јули 2012