Членови кои ја/го следат sabatini

 1. macence4

  Истакнат член
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
  Поени од трофеи:
  166
 2. simonaspase

  Истакнат член
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  76
 3. skorpija11

  Активен член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 4. sleepingbeauty

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  540
  Поени од трофеи:
  226
 5. TSS

  Истакнат член
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  395
  Поени од трофеи:
  146