Членови кои ја/го следат Sar-Ste

 1. +++

  Истакнат член
  Пораки:
  1.740
  Допаѓања:
  8.047
  Поени од трофеи:
  226
 2. aleksandrajaneska

  Истакнат член
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  49
  Поени од трофеи:
  166
 3. anonimus-mk

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  675
  Поени од трофеи:
  126
 4. Bella15

  Активен член, Женски
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  88
  Поени од трофеи:
  21
 5. Dannyz01072017

  Активен член, Женски, 24, од My favourite place is inside your hug! <3 R <3
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  72
  Поени од трофеи:
  41
 6. Dreamerbaby

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  1.395
  Поени од трофеи:
  166
 7. feminista

  Активен член, Женски
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  48
  Поени од трофеи:
  16
 8. FreeBird123

  Активен член, Женски
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  16
 9. IM.TMKQ

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  2.871
  Допаѓања:
  22.718
  Поени од трофеи:
  446
 10. Ladybug81

  Активен член, Женски, 18, од Skopje
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  6
 11. Mina5

  Истакнат член
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  64
 12. Rama

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  3.938
  Допаѓања:
  45.524
  Поени од трофеи:
  446
 13. Yipman2

  Форумски идол, 28
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  23.744
  Поени од трофеи:
  476