Членови кои ги следи Sar-Ste

 1. aleksandrajaneska

  Истакнат член
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  49
  Поени од трофеи:
  166
 2. anonimus-mk

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  675
  Поени од трофеи:
  126
 3. Bella15

  Активен член, Женски
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  88
  Поени од трофеи:
  21
 4. Dream-Girl

  Модератор, Женски, од Somewhere where I belong
  Пораки:
  10.472
  Допаѓања:
  116.460
  Поени од трофеи:
  566
 5. Dreamerbaby

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  1.395
  Поени од трофеи:
  166
 6. feminista

  Активен член, Женски
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  48
  Поени од трофеи:
  16
 7. IM.TMKQ

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  2.871
  Допаѓања:
  22.718
  Поени од трофеи:
  446
 8. Ladybug81

  Активен член, Женски, 18, од Skopje
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  6
 9. Mina5

  Истакнат член
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  64
 10. RAF Camora

  Истакнат член, Машки, од Ѓериз
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.945
  Поени од трофеи:
  206
 11. Rama

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  3.938
  Допаѓања:
  45.524
  Поени од трофеи:
  446
 12. Skorpija25

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  546
  Допаѓања:
  8.873
  Поени од трофеи:
  236
 13. Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски, од Andromeda Galaxy
  Пораки:
  11.969
  Допаѓања:
  159.719
  Поени од трофеи:
  566
 14. Yipman2

  Форумски идол, 28
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  23.744
  Поени од трофеи:
  476