Членови кои ги следи Sara.Risteska

 1. COollLady

  Популарен член, од .Островот на Сонот.
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.335
  Поени од трофеи:
  296
 2. Dijana

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  91
  Поени од трофеи:
  191
 3. pupi.girl

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.819
  Поени од трофеи:
  376
 4. SuperGirl24

  Форумски идол, Женски, од to the Unknown па лево
  Пораки:
  2.030
  Допаѓања:
  33.761
  Поени од трофеи:
  476