1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Последна содржина од saratalat

 1. saratalat
 2. saratalat
 3. saratalat
 4. saratalat
 5. saratalat
  Мислење

  УН Диета

  se nadevam deka imas rezultati, a dlai si oslabneta ovie 22 dena :)
  Мислење од: saratalat, 13 февруари 2012 во категорија: Диети
 6. saratalat
 7. saratalat
  Мислење

  УН Диета

  a dali moze sa dorucek da jades samo ovosje iako ne pisuva vo proteinskiot den i skrobniot??
  Мислење од: saratalat, 13 февруари 2012 во категорија: Диети
 8. saratalat
  Мислење

  УН Диета

  sigurna si :D blagodaram mnogu za odgovort
  Мислење од: saratalat, 13 февруари 2012 во категорија: Диети
 9. saratalat
  Мислење

  УН Диета

  dali moze vo tekot na dietata da se pie kafe... nescafe ili capucino....
  Мислење од: saratalat, 12 февруари 2012 во категорија: Диети
 10. saratalat
  Мислење

  УН Диета

  blagodaram mnogu za sovetot rock girl :D od utre defenitivno pocnuvam pa ke gi vidam rezultatite pozzz <3
  Мислење од: saratalat, 12 февруари 2012 во категорија: Диети
 11. saratalat
 12. saratalat
 13. saratalat
 14. saratalat
 15. saratalat