SashaFierce
Последна активност:
18 јануари 2020
Се зачлени на:
6 јули 2010
Пораки:
52
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
166

Следбеници 2

Пол:
Женски

SashaFierce

Истакнат член, Женски

Последна посета на SashaFierce:
18 јануари 2020