Членови кои ја/го следат SashaFierce

 1. AnneTheStrange

  Истакнат член
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  106
 2. ceca-1

  Популарен член
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.081
  Поени од трофеи:
  376