Членови кои ги следи Saska023

 1. K-pozitiv

  Истакнат член
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  142
  Поени од трофеи:
  106
 2. Maroon5

  Истакнат член, од Kреветче.
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  937
  Поени од трофеи:
  236
 3. Mjauu

  Истакнат член
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  206