1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
scorpija986
Се зачлени на:
31 декември 2010
Пораки:
11
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
106