Членови кои ја/го следат Seznajka2

 1. Ammy.Lee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.996
  Допаѓања:
  2.276
  Поени од трофеи:
  326
 2. Cute Girl ^_^

  Нов член, Женски
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 3. mace1

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  176
  Поени од трофеи:
  246
 4. Makaronkastil

  Истакнат член
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  64
 5. rak4estip

  Истакнат член
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  228
  Поени од трофеи:
  156