Shelea
Се зачлени на:
27 ноември 2009
Пораки:
4.047
Допаѓања:
37.763
Поени од трофеи:
476

Shelea

Форумски идол

Сѐ ќе помине и тоа што ќе остане ќе личи на нас 14 ноември 2020