Членови кои ја/го следат Shelea

 1. aerodrom

  Истакнат член
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  201
 2. ameli_

  Активен член, Женски
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  14
 3. Ammy.Lee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.996
  Допаѓања:
  2.276
  Поени од трофеи:
  326
 4. Anabelle

  Истакнат член, од Dreamland.
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  146
 5. angelina1

  Истакнат член
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  176
 6. AngelOfArh

  Форумски идол, Женски, 32, од Скопје
  Пораки:
  8.685
  Допаѓања:
  47.857
  Поени од трофеи:
  516
 7. Ariel

  Пораки:
  3.402
  Допаѓања:
  46.634
  Поени од трофеи:
  476
 8. Asja

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  250
  Допаѓања:
  581
  Поени од трофеи:
  226
 9. blackstyle

  Истакнат член, Женски, 29
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  176
 10. blueeparadise

  Популарен член
  Пораки:
  2.639
  Допаѓања:
  4.056
  Поени од трофеи:
  326
 11. bluegirl7

  Истакнат член, од Pietra Ligure
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  929
  Поени од трофеи:
  206
 12. bona

  Популарен член, од ...somewhere in the depths of the verses of an end
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  267
  Поени од трофеи:
  266
 13. Champs.Elysees

  Истакнат член, од 5th Avenue'
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  126
 14. Chanel

  Истакнат член, од Skopje
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 15. Coco.Chanel

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 16. dayla

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  3.095
  Поени од трофеи:
  136
 17. Dazey

  Истакнат член
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  156
 18. eloves

  Популарен член, Женски, од Секаде само тука не.
  Пораки:
  2.662
  Допаѓања:
  7.592
  Поени од трофеи:
  346
 19. Ema.Sk

  Популарен член, од Always step ahead
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  1.126
  Поени од трофеи:
  326
 20. Gaga93

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  66