Членови кои ги следи Shelea

 1. danichap

  Moderator, од On Top Of The World
  Пораки:
  13.183
  Допаѓања:
  228.338
  Поени од трофеи:
  556
 2. Lilit

  Форумски идол, од Зрно грашок
  Пораки:
  7.027
  Допаѓања:
  91.565
  Поени од трофеи:
  506
 3. mal.ecka

  Форумски идол
  Пораки:
  3.111
  Допаѓања:
  40.287
  Поени од трофеи:
  476
 4. TeddyGrey

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  4.923
  Допаѓања:
  38.375
  Поени од трофеи:
  476