Неодамнешна активност на Shelea

 1. Shelea прикачи фајл во темата Инстаграм за бебешка/детска храна.

  Овесни бананачинки со таан и аронија [ATTACH]

  IMG_20200227_193425.jpg 27 февруари 2020 во 21:12
 2. Shelea одговори во темата Што ручавме денес? (за деца од 1-3 години).

  Денес: Појадок: хип ориз во пире од јаболко, круша, мандарина и цимет Ужинка: пола кришка р'жан леб со ајварче Ручек: зеленчукова супа,...

  27 февруари 2020 во 18:55
 3. На Shelea му/ѝ се допадна мислење на JuLleE во темата Ние околу и преку 40 години....

  И кај нас луѓето се спремаат, брашно купувале (facepalm) Сега ќе е општ хаос, а јас немам сапун за суво миење :^). И маски немам.

  26 февруари 2020 во 23:08
 4. На Shelea му/ѝ се допадна мислење на LiliBoz во темата Ние околу и преку 40 години....

  елај кај мене у маало, да видиш језа. една у зегин сеа бегаше од мене јер крпа бледа:rofl:

  26 февруари 2020 во 23:07
 5. Shelea одговори во темата Ние околу и преку 40 години....

  Корона, биди пиво и опиј све живо! Дојдов да кажам дека пеев со Раде Шербеџија. И уживав. Сега си ги гушнав маж ми и ќерка ми и ќе спијам...

  26 февруари 2020 во 22:57
 6. Shelea одговори во темата Што ручавме денес? (за деца од 1-3 години).

  Денес: Појадок: палента со јогурт Ужинка: стапчиња со кикирики, јаболко Ручек: леќа манџичка со пченкарно лепче Ужинка: варено јајце...

  26 февруари 2020 во 22:53
 7. Shelea одговори во темата Ние околу и преку 40 години....

  Опааа нова тема! Да сумирам - денов завршува со мезење кашкавалчиња што му останале на маж ми од мезето со колеги. Јас бев на настан, се...

  25 февруари 2020 во 22:35
 8. Shelea одговори во темата Што ручавме денес? (за деца од 1-3 години).

  Денес: Појадок: потпечени лепчиња со путер, кашкавал и јогурт Ужинка: смоки, грисинки со путер од кикирики Ручек: манџа грашок со телешко,...

  25 февруари 2020 во 22:21
 9. Shelea прикачи фајл во темата Инстаграм за бебешка/детска храна.

  Денешната вечера. Деконструиран чизкејк :D [ATTACH]

  IMG_iqc0l0.jpg 24 февруари 2020 во 20:04
 10. Shelea одговори во темата Што ручавме денес? (за деца од 1-3 години).

  Денес: Појадок: овес и чиа во компот од праска + парчиња праска и круша Ужинка: земичка со павлака Ручек: интегрално рижото со прокељ, +...

  24 февруари 2020 во 19:08
 11. На Shelea му/ѝ се допадна мислење на Ariel во темата Ние околу и преку 40....

  Вчера кога слушнав дека вирусот е распространет во Италија, во прв момент ме фати малку страв дека е блиску, ама после си викам - живеј!...

  24 февруари 2020 во 17:40
 12. На Shelea му/ѝ се допадна мислење на vitamina во темата Ние околу и преку 40....

  Фала фала најфала мила за помисла. Се вклучив и пишав во соодветна тема. Паника страв разочарување. Јас сум тука, за жал во венето,...

  24 февруари 2020 во 13:02
 13. Shelea одговори во темата Ние околу и преку 40....

  Тргнав демек да пишувам колку е раат денов, кога постовиве горе - и ме фати блага параноја. Не знам дали е заебанција сето ова, немам...

  24 февруари 2020 во 12:35
 14. На Shelea му/ѝ се допадна мислење на tigerlady во темата Ние околу и преку 40....

  Некако ми се зажеле за форумов, за анонимен муабет на македонски, за релаксација. После подолго време, еве назад. Без очекувања, без...

  24 февруари 2020 во 12:33
 15. Shelea одговори во темата Што ручавме денес? (за деца од 1-3 години).

  Денес: Појадок: шејк од мандарина, банана, гоџи, чиа, кокос + индиски ореви Ужинка: кришка леб со путер Ручек: тарана во болоњезе Ужинка:...

  23 февруари 2020 во 17:18