1. Планирана е кратка техничка интервенција во 00:30 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
shemata5
Последна активност:
11 октомври 2011
Се зачлени на:
16 август 2011
Пораки:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
61

shemata5

Истакнат член

Последна посета на shemata5:
11 октомври 2011