shiningstar
Последна активност:
19 февруари 2014
Се зачлени на:
7 декември 2009
Пораки:
623
Допаѓања:
298
Поени од трофеи:
196
Локација:
на пуст остров
Професија:
student

shiningstar

Истакнат член, од на пуст остров

Последна посета на shiningstar:
19 февруари 2014