Shortie
Се зачлени на:
20 декември 2011
Пораки:
256
Допаѓања:
70
Поени од трофеи:
216

Ги следи 1

Следбеници 4

Пол:
Женски
Локација:
Paradise
Професија:
Angel quardian

Shortie

Истакнат член, Женски, од Paradise

Stop chasing what your mind wants,and you will get what your soul needs. 4 јануари 2015