shushu
Последна активност:
3 ноември 2015
Се зачлени на:
21 февруари 2012
Пораки:
69
Допаѓања:
71
Поени од трофеи:
111

Ги следи 3

Следбеници 2

Пол:
Женски
Локација:
Јапонија

shushu

Истакнат член, Женски, од Јапонија

Don't worry be happy!! 2 ноември 2014

Последна посета на shushu:
3 ноември 2015