Членови кои ја/го следат shushu

 1. Serafima

  Форумски идол, од Вечност....
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  21.215
  Поени од трофеи:
  466
 2. sweat2

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  156