simez05
Последна активност:
21 септември 2020
Се зачлени на:
24 мај 2014
Пораки:
14
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
156
Пол:
Машки
Роденден:
29 декември 1996 (Возраст: 23)
Локација:
Skopje XD
Професија:
- ЈБТ -

simez05

Истакнат член, Машки, 23, од Skopje XD

Последна посета на simez05:
21 септември 2020