Членови кои ги следи Simona-Apostolova

 1. 1209

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  3.026
  Допаѓања:
  22.830
  Поени од трофеи:
  476
 2. ana-banana

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  286
 3. DAngel

  Пораки:
  7.930
  Допаѓања:
  41.177
  Поени од трофеи:
  516
 4. eli2622

  Истакнат член, од home
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  156
 5. hunny-bunny

  Истакнат член
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  101
 6. Night.Wish

  Истакнат член
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  33
  Поени од трофеи:
  111
 7. pink4ever

  Популарен член, од Bo Париз на Ајфелова ^^
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.006
  Поени од трофеи:
  316
 8. teddygirl

  Популарен член, од somewhere in the heaven
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  615
  Поени од трофеи:
  256