Членови кои ги следи Simona5

 1. Lacrimosa

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.901
  Поени од трофеи:
  316
 2. vlubena

  Истакнат член
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  624
  Поени од трофеи:
  206