1. Планирана е кратка техничка интервенција во 00:30 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
simona699
Последна активност:
13 јули 2012
Се зачлени на:
10 мај 2011
Пораки:
10
Допаѓања:
49
Поени од трофеи:
86

Следбеници 1

simona699

Истакнат член

Последна посета на simona699:
13 јули 2012