SLATKA23
Последна активност:
27 јуни 2020
Се зачлени на:
11 јануари 2010
Пораки:
70
Допаѓања:
39
Поени од трофеи:
156
Пол:
Женски

SLATKA23

Истакнат член, Женски

Последна посета на SLATKA23:
27 јуни 2020