Членови кои ја/го следат SLATKA23

 1. Anonimnata 99

  Нов член, Женски
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 2. blagica-sweet

  Истакнат член
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  116
 3. crven

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 4. dzeneta

  Активен член
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  26
 5. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201
 6. kondor1609

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 7. tip28

  Истакнат член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 8. Zgodnaa

  Истакнат член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 9. Дискретниот

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  146