slavica999
Се зачлени на:
27 декември 2009
Пораки:
4.300
Допаѓања:
5.231
Поени од трофеи:
376
  1. dnikoloska
   dnikoloska
   Здраво Славица, сакам да те прашам околку темата - Работа во Ирак...дали има можност да аплицирам заедно со сопругот и да бидеме сместени заедно?? Се аплицира директно во КБР???
   1. slavica999
    slavica999
    не, за жал. Строго е забрането маж и сопруга во иста база да се. Може само во различни бази да сте и секако може да си аплицирате но веројатност е 0 дека ќе сте на исто место.
    18 јули 2019
  2. gjoker4e
   gjoker4e
   Здраво, видов дека имаш коментирано во темата за Водење сопствен бизнис, може ли да ми пишеш порака?
   1. slavica999
    slavica999
    Sto potocno te interesira?
    3 февруари 2017
  3. happygirl
   happygirl
   1. Salamander Blue Evolution 6/3
   2. Salamander Brugman 5/2
   3. Internova 80mm
   4. Trocal 76mm
   5. Rehau 86mm
   Дали ти се познати овие марки на профили и дали си имала некое искуство со истите?
  4. happygirl
   happygirl
   Здраво Славица, видов дека имаш коментирано во темата за врати и прозорци, па сакам да те прашам нешто, ако можеш да ми дадеш совет.

   Во план е да се сменат прозорците во станот, и собираме понуди од повеќе фирми. Јас како лаик во оваа област појма немам зошто и дали еден профил е подобар од друг и сл.)
   Стаклото секако ќе биде 4 сезонско, е сега дилемата е кој профил да биде
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...