Неодамнешна активност на slavica999

 1. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на kukla21 во темата Последно што купивме за децата.

  Стори бокс, види го линкот од Славица. Многу интересни едукативни работи има. Околу 1000 мислам беше.

  19 ноември 2019 во 10:20
 2. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на emkaemka во темата Детски родендени (идеи за игри, храна, декорација...).

  :party: :party: :party: Се во знакот на авионче, прелетавме уште една убава година, 2ка :l: [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]...

  1574074983268.jpg 1574074687749.jpg 1574074647460.jpg 1574074369580.jpg 1574074218159.jpg 1574075311423.jpg 1574075504805.jpg 19 ноември 2019 во 10:19
 3. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на ^angel^ во темата Детски родендени (идеи за игри, храна, декорација...).

  Слики и од декорацијата за нашето индијанче[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]

  IMG_20191031_144336.jpg IMG_20191031_144117.jpg IMG_20191028_200533.jpg IMG_20191028_200524.jpg IMG_20191028_200521.jpg 19 ноември 2019 во 10:17
 4. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на SofiMar_ во темата Детски родендени (идеи за игри, храна, декорација...).

  Роденденот беше пред скоро 1 месец, дури сега ми текна да ставам, а специјално за тука ги сликнав декорациите. :D Поклончиња за децата....

  20191014_234132.jpg 20191104_175429.jpg 20191014_235518.jpg 20191018_153629.jpg 20191016_010838.jpg 20191019_142006.jpg 20191019_142058.jpg 20191019_161613.jpg 19 ноември 2019 во 10:17
 5. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на emkaemka во темата Мајчински муабети.

  Ноќ мајки :yawn: Помина и овој ден, уствари веќе е и 18ти, па веќе на мојот голем дечко не му е роденден :D Убав ден, но некако напорен,...

  18 ноември 2019 во 09:12
 6. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на joy1 во темата Изработки од нашите деца.

  [ATTACH]

  62DFF219-9469-481F-B2D5-C41DE00C9D56.jpeg 18 ноември 2019 во 09:11
 7. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на joy1 во темата Изработки од нашите деца.

  мислам не било [ATTACH]

  E654A134-DDFF-470C-AD2F-4164DCEB381B.jpeg 18 ноември 2019 во 09:10
 8. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на joy1 во темата Изработки од нашите деца.

  [ATTACH]

  4C9BE943-FE94-473C-8603-A4B7493DCCEA.jpeg 18 ноември 2019 во 09:08
 9. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на joy1 во темата Изработки од нашите деца.

  не е изработка ама...Да се пофалам со моето талентирано девојче :l: [ATTACH]

  7907115F-1365-48C1-8D6B-9DFFA23AFB5A.jpeg 18 ноември 2019 во 09:05
 10. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на joy1 во темата Изработки од нашите деца.

  Го праела големата :) Внатре беше полно со мали ливчиња.На секое ливче пишуваше нешто за мене.За тоа како она ме доживува,што чувствува за...

  DF01E7AD-18F2-4180-B6CA-9584CFFBAA23.jpeg 18 ноември 2019 во 09:04
 11. slavica999 одговори во темата Последно што купивме за децата.

  Во Сити мол најгоре, еве ти линк овие се https://www.storybox.mk/montessori#/pageSize=12&viewMode=grid&orderBy=0&pageNumber=2

  17 ноември 2019 во 22:15
 12. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на Chanell* во темата Мајчински муабети.

  Ево мене :D Како сте? Јас со глупава главоболка од утрово. Од 6:30 до 10:00 момата (се одучувам да ја викам бебе) беше залепена за цицка.....

  17 ноември 2019 во 21:49
 13. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на hello-kitty.90 во темата Мајчински муабети.

  :hai: и од мене. И јас уживам да ве читам,ама време за пишување ич немам. Па некогаш и додека ве исчитам или на друга тема нешто да прашам...

  17 ноември 2019 во 21:46
 14. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на 24.07 во темата Мајчински муабети.

  Добар ден. Дојдов да се пожалам. Утрово се разбудив со вкочанет врат,како некој робот сум,неможам да функционирам. А сепак сите домашни...

  17 ноември 2019 во 21:42
 15. На slavica999 му/ѝ се допадна мислење на Cka во темата Мајчински муабети.

  Кога дете е настинато и му одиш по газот, имаш ситуација кога се враќаш од работа и правиш: 1. Сутлијач, 2. Супа, 3.Компот, 4....

  17 ноември 2019 во 21:41