smooch
Последна активност:
16 август 2018 во 01:22
Се зачлени на:
8 декември 2011
Пораки:
473
Допаѓања:
1.577
Поени од трофеи:
256
Пол:
Женски
Локација:
On a road to nowhere.

smooch

Популарен член, Женски, од On a road to nowhere.

Последна посета на smooch:
16 август 2018 во 01:22
  1. pcinja
   pcinja
   И ова е доволно но сепак ќе се распрашам уште еднаш многу благодарам
  2. pcinja
   pcinja
   а доволно е од презентациите да се учи или за трговско мислам
   а економија од либро или
   1. smooch
    smooch
    Економија од учебник обавезно, за Либро нз, ама од учебник со разбирање убаво учи. Трговско јас учев од скрипта мислам, одамна беше не се сеќавам, прашај си некој што е 1, 2 год. по во тек што е со предметиве.
    13 октомври 2015
  3. pcinja
   pcinja
   Да те прашам нешто пријателке ако си имала за изборен трговско право дали на колоквиум е со писување или заокрузуванје а исто така и за основи по економија ќе ти бидам благодарен многу
   1. smooch
    smooch
    Пријателче, трговско е на заокружување, исто како и економија.
    13 октомври 2015
   2. pcinja
    pcinja
    Благодарам
    13 октомври 2015
  4. pcinja
   pcinja
   Благодарам
   1. На smooch му/ѝ се допаѓа ова.
  5. pcinja
   pcinja
   Извини сакам да те прашам нешто на колоквиум по математика нели се носи оргинал на задачи и таблица е сега дали можзеш да ја разгледуваш или во неа да имаш решени задачи па по тоа да можеш да решаваш задачи
   1. smooch
    smooch
    Да можеш да ги отвараш, од таблиците си гледаш формули, таблици, а исто и збирката можеш да ја разгледуваш и нели во неа има решено задачи, тоа е дозволено. И таблиците и збирките се оригинал.
    9 октомври 2015
  6. pcinja
   pcinja
   до кај дојдовте
   Основи на економија и сметководство
   А исто така и Математика
   1. smooch
    smooch
    Не сум 1 година, така да не знам.
    9 октомври 2015
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Женски
  Локација:
  On a road to nowhere.