Snezna-Kralica
Последна активност:
16 јануари 2010
Се зачлени на:
13 декември 2009
Пораки:
25
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
106
Локација:
Skopje

Snezna-Kralica

Истакнат член, од Skopje

Последна посета на Snezna-Kralica:
16 јануари 2010