Членови кои ја/го следат sofija

 1. Candy792

  Активен член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 2. Heartbreaker17

  Нов член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  4
 3. leptir-23

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 4. Meri666

  Активен член
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  34
 5. roman

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 6. Taci-psiho

  Истакнат член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  101