Soncko
Последна активност:
5 ноември 2010
Се зачлени на:
5 декември 2009
Пораки:
42
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
116

Следбеници 1

Локација:
Skopje
Професија:
menager

Soncko

Истакнат член, од Skopje

Последна посета на Soncko:
5 ноември 2010