1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
Sophy14
Последна активност:
13 јули 2011
Се зачлени на:
17 јануари 2010
Пораки:
33
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
116

Ги следи 2

Следбеници 2

Sophy14

Истакнат член

Последна посета на Sophy14:
13 јули 2011