1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Последна содржина од Sophy14

 1. Sophy14
  Мислење

  Харизма

  fala za sovetite ke probam uste utre :P :*
  Мислење од: Sophy14, 31 мај 2011 во категорија: Сингл
 2. Sophy14
 3. Sophy14
 4. Sophy14
 5. Sophy14
 6. Sophy14
 7. Sophy14
 8. Sophy14
 9. Sophy14
 10. Sophy14
 11. Sophy14
  with my love.
  Мислење од: Sophy14, 27 септември 2010 во категорија: Кафе-муабети
 12. Sophy14
 13. Sophy14
 14. Sophy14
  belegzija :)
  Мислење од: Sophy14, 19 август 2010 во категорија: Кафе-муабети