Членови кои ги следи Sorcha

 1. HeartlySmile

  Истакнат член, од Here and there....
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  116
 2. Smilly

  Популарен член, од Air.
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.243
  Поени од трофеи:
  316