srce-9
Последна активност:
16 февруари 2019 во 06:47
Се зачлени на:
10 ноември 2012
Пораки:
129
Допаѓања:
41
Поени од трофеи:
166

Следбеници 1

Пол:
Женски

srce-9

Истакнат член, Женски

,,Споделете добар збор со луѓето кои ќе ги сретнете, бидејќи може да се случи вие да сте им единствената светилка денес ! " 5 мај 2017

Последна посета на srce-9:
16 февруари 2019 во 06:47