Членови кои ги следи Srce2

 1. Deemy

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  7.295
  Поени од трофеи:
  326
 2. Emilija

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  156
 3. ivka10

  Активен член
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  16
 4. izmislena

  Истакнат член, Женски, од Скопје
  Пораки:
  1.657
  Допаѓања:
  2.315
  Поени од трофеи:
  196
 5. kiki

  Истакнат член
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  106