Членови кои ја/го следат Stam

 1. Cookiemonster

  Истакнат член
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  116
 2. kikuf.thelovelygirl

  Истакнат член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  154
 3. Lilly8

  Истакнат член, од In his heart <3
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  288
  Поени од трофеи:
  176
 4. LittleDevil

  Популарен член
  Пораки:
  1.672
  Допаѓања:
  1.879
  Поени од трофеи:
  316
 5. mace1

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  176
  Поени од трофеи:
  246
 6. Marija1517

  Активен член, Женски
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  16
 7. Mimush

  Истакнат член
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  164
 8. А18А15

  Нов член, Женски
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  1