Членови кои ги следи staycalm

 1. Cinnamon Bun

  Истакнат член, Женски, од Neverland ✨
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  4.718
  Поени од трофеи:
  156
 2. jolo

  Истакнат член
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  354
  Поени од трофеи:
  206
 3. Lella

  a blasphemous bitch, Женски, 19, од King's Landing
  Пораки:
  4.855
  Допаѓања:
  26.297
  Поени од трофеи:
  476
 4. LittleChili

  Популарен член, од Месечина
  Пораки:
  502
  Допаѓања:
  2.140
  Поени од трофеи:
  276
 5. Nigredo Odor

  Популарен член
  Пораки:
  3.448
  Допаѓања:
  18.802
  Поени од трофеи:
  346
 6. Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски
  Пораки:
  12.836
  Допаѓања:
  161.311
  Поени од трофеи:
  566
 7. VoodooGirl

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  514
  Допаѓања:
  4.157
  Поени од трофеи:
  276