Stejsii
Последна активност:
2 декември 2015
Се зачлени на:
5 април 2014
Пораки:
8
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
14
Локација:
Скопје
Професија:
Студентка - Правен

Stejsii

Активен член, од Скопје

Последна посета на Stejsii:
2 декември 2015